Elektryczne maty grzejne DEVI

Efekt ciepłej podłogi można uzyskać przy niewielkich nakładach stosując elektryczne maty grzejne. Całkowita grubość mat grzejnych wraz z warstwą kleju wynosi jedynie 3-5mm. Maty są dostępne w odcinkach o szerokości 50cm i długości od 1mb do 24mb. Maty grzewcze zastosowanie mają w nowo budowanych domach, mieszkaniach, jak i do renowacji podłóg w trakcie remontu. Elektryczne maty grzejne 100W/m2 stosujemy dla podłóg pokrytych wykładziną, klepką czy panelami podłogowymi, zaś maty grzewcze 150W/m2 zalecane są do podłóg wykończonych terakotą lub kamieniem. Chcąc zamontować elektryczne ogrzewanie podłogowe w domu należy zmierzyć powierzchnie, odjąć zabudowę stałą (wanna, brodzik, kominek, meble…) i dobrać odpowiednią matę grzejną. Aby uzyskać optymalny komfort cieplny i niskie zużycie energii konieczny jest jeszcze termoregulator z czujnikiem podłogowym lub podłogowym i powietrznym. Stosując termoregulatory elektroniczne z programatorem koszty eksploatacyjne przy dogrzewaniu podłogi są niewielkie – kilka, kilkanaście złotych miesięcznie.

Jak dobrać i kupić elektryczne maty grzejne?

Elektryczne maty grzejne to proste w montażu ogrzewanie podłogowe dla domu, mieszkania, biura czy sklepu. Maty grzewcze nasi klienci kupują w zestawie z instrukcją montażu oraz praktycznymi radami, z którą to wiedzą nie mają najmniejszych problemów z montażem. Dla większej wygody proponujemy podesłać szkic lub zwymiarowany rzut pomieszczenia, w którym chcemy zamontować elektryczne ogrzewanie podłogowe, a my dobierzemy odpowiednią matę grzejną, termoregulator i akcesoria wraz z wyceną. Po Państwa akceptacji naszej kalkulacji i wszystkich uzgodnieniach towar wysyłamy korzystając z firmy kurierskiej za pobraniem lub przy wcześniej przedpłacie. Będąc partnerem handlowym największego producenta mat i kabli grzejnych oraz posiadając wieloletnie doświadczenie gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych materiałów oraz najniższe ceny. Motto naszej firmy to: profesjonalizm i zadowolenie klienta ponad wszystko!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

MATY GRZEJNE JEDNOSTRONNIE ZASILANE

Samoprzylepne jednostronnie zasilane maty grzejne wykonane są z ekranowanego dwużyłowego kabla grzejnego przymocowanego do siatki. Ze względu na jeden przewód przyłączeniowy, matę jednostronnie zasilaną zaczyna się układać w okolicach termostatu i nie ma znaczenia gdzie wypadnie jej koniec. Maty grzejne jednostronnie zasilane są tym samym łatwiejsze w montażu oraz częściej wybierane szczególnie do większych pomieszczeń.

MATA GRZEJNE DWUSTRONNIE ZASILANE

Samoprzylepne dwustronnie zasilane maty grzejne wykonane są z ekranowanego jednożyłowego kabla grzejnego przymocowanego do siatki. Mata grzejna posiada dwa przewody przyłączeniowe na początku i na końcu. Układając matę dwustronnie zasilaną należy tak zaplanować jej rozmieszczenie, aby początek i koniec maty grzejnej był w pobliżu termoregulatora, co pozwoli podłączyć oba przewody przyłączeniowe do termostatu.

Elektryczne ogrzewanie mroźni

Elektryczne kable grzejne DEVI