ELTOM Nowa Sól

Dlaczego my? Ponad 25 lat doświadczenia

W dzisiejszych czasach sam zakup to dopiero połowa sukcesu. Kupno w sklepie ELTOM w niskich cenach, z profesjonalnym doradztwem i wiedzą jak wykonać ogrzewanie to atuty, które od lat doceniają nasi klienci. Pewna pozycja na rynku, profesjonalna kadra pracownicza oraz wieloletnie doświadczenie to zalety, z których nasi kontrahenci często korzystają. ELTOM istnieje w branży instalacyjnej od 1997 roku, specjalizując się w kompleksowej obsłudze instytucji, firm jak i osób prywatnych w zakresie sprzedaży i montażu ogrzewania elektrycznego. Domeną firmy ELTOM jest ogrzewanie podłogowe i przeciwoblodzeniowe oraz energooszczędne systemy grzewcze. Jako autoryzowany partner oraz serwis wielu renomowanych producentów prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną , montaż, szkolenia oraz serwis. Gwarantujemy szybkie realizacje zamówień, kalkulacje wstępne, fachowe doradztwo oraz zawsze niskie ceny.

Zadowoleni klienci

Od 1997 zbieramy pozytywne oceny od naszych klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Potwierdzeniem są portale do zbierania opinii typu google.pl, ceneo.pl

Sprzedaż internetowa

Jesteśmy jednym z pierwszych sklepów internetowych związanych z elektrycznymi systemami grzewczymi. Realizujemy i dostarczamy zamówienia do klientów z całej Europy.

Profesjonalny montaż

Od przeszło 25 lat na rynku instalacyjnym, jesteśmy firmą zajmująca się montażem elektrycznych systemów grzewczych. Realizujemy największe inwestycje w kraju.

Autoryzowany partner handlowy

Jesteśmy partnerem handlowym największego na świecie producenta kabli i mat grzejnych DEVI Danfoss oraz przedstawicielem wielu renomowanych firm z branży instalacyjnej i grzewczej. Nasza wieloletnia współpraca gwarantuje konkurencyjne ceny, znajomość produktu oraz pewność, że produkt pochodzi bezpośrednio od producenta. Handlujemy tylko najwyższej jakości oryginalnymi produktami, które doceniają nasi klienci.

Devi ogrzewanie
Danfoss ogrzewanie
Elektra ogrzewanie
Stiebel eltron
dyson odkurzacze
ferono
flexit elektra
Kurtyny frico