Tel: (+48) 68 3875024
E-mail: ogrzewanie@home.pl
ul. Kołodzieja 34, 67-100 Nowa Sól

Dlaczego my? Odznacza nas profesjonalizm.

W dzisiejszych czasach sam zakup to dopiero połowa sukcesu. Kupno w sklepie ELTOM w niskich cenach, z profesjonalnym doradztwem i wiedzą jak wykonać ogrzewanie to atuty, które od lat doceniają nasi klienci. Pewna pozycja na rynku, profesjonalna kadra pracownicza oraz wieloletnie doświadczenie to zalety, z których nasi kontrachęci często korzystają. ELTOM istnieje w branży instalacyjnej od 1997 roku, specjalizując się w kompleksowej obsłudze instytucji, firm jak i osób prywatnych w zakresie sprzedaży i montażu ogrzewania elektrycznego. Domeną firmy ELTOM jest ogrzewanie podłogowe i przeciwoblodzeniowe oraz energooszczędne systemy grzewcze. Jako autoryzowany partner oraz serwis wielu renomowanych producentów prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną , montaż, szkolenia oraz serwis. Gwarantujemy szybkie realizacje zamówień oraz zawsze niskie ceny ! Zapraszamy do współpracy.

Profesjonalne podejście do klienta

Sprzedajemy tylko sprawdzone produkty

Wieloletnie doświadczenie w branży

Kim jesteśmy?

ELTOM istnieje w branży instalacyjnej od 1997 r. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze instytucji, firm jak i osób prywatnych w zakresie sprzedaży i montażu ogrzewania elektrycznego. Domeną firmy ELTOM jest ogrzewanie podłogowe i przeciwoblodzeniowe oraz energooszczędne systemy grzewcze. ELTOM jest partnerem handlowym największego na świecie producenta kabli i mat grzejnych oraz przedstawicielem wielu renomowanych firm z branży instalacyjnej i grzewczej. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną , montaż, szkolenia oraz serwis. Gwarantujemy szybkie realizacje zamówień, kalkulacje wstępne, fachowe doradztwo oraz zawsze niskie ceny ! Zapraszamy do współpracy.

Zadowolony klientów

+10500

Od 1997 zbieramy pozytywne oceny od naszych klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Potwierdzeniem są portale typu google.pl, ceneo.pl

Wykonanych zamówień

+12000

Jesteśmy jednym z pierwszych sklepów internetowych związanych z elektrycznymi systemami grzewczymi.

Wykonanych inwestycji

+150

Od przeszło 20 lat na rynku instalacyjnym, jesteśmy firmą zajmująca się montażem elektrycznych systemów grzewczych.

Jesteśmy partnerem: